INICIOS PRETEMPADAS 2017/2018 EQUIPOS FEDERADOS CLUB BALONCESTO SEIS DO NADAL - COIA

.

(A medida que se coñeza o corpo técnico da próxima tempada 2017/2018 se actualizarán os adestradores/as de cada equipo federado e as datas do inicio das pretempadas)

.

SÉNIOR MASCULINO "A" (Liga 1ª División)

Adestradores: Albert Tomas e Diego Montenegro

Inicio: luns 21 de agosto ás 22:00 h. no Pavillón Navia

 

SÉNIOR MASCULINO "B" (Liga 3ª División)

Adestradores: Jose Luis Nóvoa

Inicio: pendente de confirmar

 

SÉNIOR FEMININO "A" (Liga Primeira Autonómica)

Adestradores: Andrés Álvarez

Inicio: martes 22 de agosto as 21:45 h. no Col. Seis do Nadal

 

SÉNIOR FEMININO "B" (Liga 2ª División)

Adestradores: Francisco Javier García

Inicio: pendente de confirmar

.

JÚNIOR MASCULINO "A" (Liga 1ª División)

Adestradores: Fernando María "Mani" Pérez e Andrés Araya

Inicio: xoves 3 de agosto ás 20:00 h. no Col. Seis do Nadal

 

JÚNIOR MASCULINO "B" (Liga 2ª División)

Adestradores: Jose Luis Nóvoa

Inicio: pendente de confirmar

 

JÚNIOR MASCULINO "C" (Liga 2ª División)

Adestradores: Carlos Rodríguez

Inicio: pendente de confirmar

 

JÚNIOR FEMININO (Fase Previa 1ª División)

Adestradores: Francisco Javier García

Inicio: mércores 2 de agosto ás 20:00 h. na Praia de Samil

.

CADETE MASCULINO "A" (Fase Previa 1ª División)

Adestradores: Pablo Alonso

Inicio: luns 31 de xullo ás 10:00 h. no Col. Seis do Nadal

 

CADETE MASCULINO "C" (Liga 2ª División)

Adestradores: Sergio González

Inicio: pendente de confirmar

 

CADETE FEMININO "A" (Fase Previa 1ª División)

Adestradores: Pablo Alonso

Inicio: luns 7 de agosto ás 10:00 h. no Col. Seis do Nadal

.

INFANTIL MASCULINO "A" (Fase Previa 1ª División)

Adestradores: Diego Montenegro

Inicio: luns 7 de agosto ás 12:00 h. no Col. Seis do Nadal

 

INFANTIL FEMININO "A" (Liga 1ª División)

Adestradores: Jorge Martínez e Aalí Mohamed

Inicio: luns 28 de agosto ás 10:00 h. na Praia de Samil

 

INFANTIL FEMININO "B" (Liga 2ª División)

Adestradores: Abraham Vieira

Inicio: pendente de confirmar

 

PREINFANTIL FEMININO (Liga 1ª División)

Adestradores: Andrés Álvarez

Inicio: pendente de confirmar

 

ALEVÍN MASCULINO "B" (Liga Minibásquet)

Adestradores: Sergio González e Brais Álvarez

Inicio: pendente de confirmar

 

ALEVÍN FEMININO "A" (Liga 1ª División)

Adestradores: Sandra Solano

Inicio: pendente de confirmar

 

BENXAMÍN MASCULINO "A" (Liga Preminibásquet)

Adestradores: Aalí Mohamed

Inicio: pendente de confirmar

 

BENXAMÍN MASCULINO "B" (Liga Preminibásquet)

Adestradores: Uxía Martínez

Inicio: pendente de confirmar

 

BENXAMÍN FEMININO (Liga Preminibásquet)

Adestradores: Sandra Solano

Inicio: pendente de confirmar

No hay comentarios: